Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban. Czy warto zainwestować?

19 września 2017

okulary przeciwsłoneczne Ray Ban

Jeszcze nigdy o nic nie dostałam tyle zapytań i wiadomości prywatnych co o moje tegoroczne okulary przeciwsłoneczne. Pytacie co to za model, czy warto, jak się sprawdzają itd. Pisałam w skrócie o nich tutaj, ale to był dla Was za mało, więc postanowiłam przygotować szybką recenzję w temacie i odpowiedzieć na najczęściej pojawiajace się pytania.

Jakie mam modele okularów Ray Ban?

Mam dwa modele okularów przeciwsłonecznych Ray Ban. Unisex Justin i kobiecy bestseller Erika. Jedne i drugie bardzo uwielbiam.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Justin. Jak się sprawdzają?

To były moje pierwsze przeciwsłoneczne RayBan’y. Kupiłam je prawie 4 lata temu i są wciąż w bardzo dobrym stanie.  Świetna jakość i wygoda sprawiły, że bardzo szybko pozbyłam się wszystkich innych nagromadzonych przez lata okularów (zwłaszcza tych z siecówek). Te jedne wystarczyły mi na wszystkie okazje i nie potrzebowałam nic innego. Dodam jeszcze, że są to bardzo uniwersalne i twarzowe unisexy, które pasują praktycznie każdemu. Przymierzało je sporo osób z mojego otoczenia (starszych i młodszych) i każdy wyglądał w nich dobrze. Jeśli zatem lubicie czasem pożyć właśne okulary swojemu facetowi to jest to model idealny dla Was. W dodatku jest produkowany w wielu wersjach kolorystycznych, co daje spory wybór.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Erika. Jak się sprawdzają?

Po trzech latach noszenia Ray Ban Justin zamarzył mi się nowy model i zaszalałam kupując Ray Ban Erika. U optyka miały naklejkę z napisem “bestseller’. Nie dziwię się. Są bardzo twarzowe i kobiece. Uwielbiam je. Prawdę mówiąc kupiłam je na wiosnę i noszę bez przerwy. Kto obserwuje mój Instagram, ten wie, że te okulary były ze mną przez całe lato. Nie mam im nic do zarzucenia. Uwielbiam je i mam nadzieję, że jeszcze długo będą mi służyć. Są super.

okulary przeciwsłoneczne Ray Ban

Gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne Ray Ban?

Ray Ban oferuje wiele modeli i wersji kolorystycznych. Warto zwyczajnie wybrać się do optyka, poprzymierzać i sprawdzić, które okulary najlepiej Wam pasują. Ja tak zrobiłam z jedną jak i drugą parą. Jeśli jednak kupujecie w sieci to uważajcie na super niskie ceny i podróbki. Wybierajcie sprawdzone i znane sklepy online np. tutaj. Jeśli lubicie szukać najlepszej ceny to sprawdzcie przeglądarkę tutaj.

Jeśli szukacie dokładnie tych modeli, które ja mam to znajdziecie je tutaj:

Ray Ban Erika >kup tutaj<

Ray Ban Justin >kup tutaj<

Czy warto kupić przeciwsłoneczne Ray Ban? Czy jestem zadowolona?

W moim przypadku to była bardzo dobra inwestycja. Kupiłam w czasie 4 lat dwie pary i jedna jak i druga to strzał w dziesiątkę. Mam okulary, na których mogę polegać, które są uniwersalne i są dla mnie poza ochroną oczu pewnego rodzaju substytutem biżuterii. Nie oglądam się za innymi okularami przeciwsłonecznymi, nie szukam nowości, nie kupuje w sieciówkach. Taki mały, praktyczny i piękny gadżet. Te okulary pozwoliły też zminimalizować ilość posiadanych par okularów i zredukować takie problemy jak co by tu dzisiaj założyć na nos. Brzmi banalnie, ale ja bardzo sobie chwalę ograniczenie pojemności szafy i pozostawienie w niej tylko tego co jest super jakości i w czym czuję się świetnie. Podsumowując Ray Ban’y polecam każdemu kto szuka porządnych okularów przeciwsłonecznych na lata.

Jeśli szukasz idealnych okularów przeciwslonecznych dla swojego dziecka to wskakuj na moejgo bloga tutaj.

 

Dzięki za wizytę i do zobaczenia ponownie.

 Chcesz być na bieżąco? Obserwuj mnie na Facebooku,  Instagramie  i InstaStories.

Monika


Wpis zawiera linki afiliacyjne. Jeśli zatem klikniesz na te linki lub dokonasz za ich pomocą zakupów to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pomagasz mi utrzymać i rozwijać dalej bloga. Wielkie dzięki!

You Might Also Like