Planner rodzinny na Wrzesień 2017 do wydrukowania

31 sierpnia 2017

Hej, sama w to nie wierzę, ale udało się. Mam dla Was prezent do pobrania. Po skończeniu podyplomówki z projektowania graficznego obiecałam sobie rozwijać się dalej w temacie i tworzyć. Jakoś tak zaraz po nie wyszło, bo dzień po dyplomie przeprowadzałam się. Aktualnie jestem już względnie ogarnięta na nowym i wracam do Was. Chciałam stworzyć dla Was coś przydatnego i dlatego też zapytałam Was na FB o to co byście chcieli dostać do pobrania. Do wyboru był planner rodzinny na wrzesień, planner budżetu, plan lekcji dla dzieci i planner czasu dla mamy. Walka jak się okazało w komentarzach była pomiędzy plannerem rodzinnym, a plannerem budżetu. Przewagą jednego głosu wygrał kalendarz rodzinny. I tak oto ostatniego dnia sierpnia wjeżdża na bloga do pobrania dla Was planner rodzinny w kilku wariantach.

Do wyboru macie cztery plannery rodzinne na Wrzesień 2017

Wersja rozbudowana i minimalistyczna w kolorze i w szarościach. Wersja minimalistyczna jest maksymalnie uproszczona, rozbudowana ma uzupełnione nagłówki do notatek jak: “zapiski”, “plany rodzinne”, “ważne daty”, “nie zapomnij o…” i “złote myśli, motywatory i plany na podbój świata”. W kwestii koloru postawiłam na dojrzałą, przygaszoną ciemną zieleń. Taka kojarzy mi się z wrześniem. Mam nadzieję, że się spodoba.

planner rodzinny na wrzesień

 

Jaki format plannerów? Jak pobrać? Jak drukować?

Wszystkie cztery plannery są zapisane w formacie PDF, rozmiar standardowy A4. Wystarczy kliknąć <pobierz tutaj> przy interesującym Was wariancie planneru rodzinnego i kliknąć prawym na mysz i zapisać plik PDF. Później wystarczy tylko wydrukować i zacząć używać. Możecie zawiesić planner na lodówce, szafce, schować do zeszytu i co tam tylko chcecie. Wszystko po to, aby planner służył Wam jak najlepiej i pozwalał lepiej się zorganizować i zaplanować.

 


 Wersja minimalistyczna w odcianiach szarości

Pobierz TUTAJ


Wersja minimalistyczna w odcieniach zieleni

Pobierz TUTAJ


Wersja rozbudowana w odcieniach szarości

Pobierz TUTAJ


 Wersja rozbudowana w odcieniach zieleni

Pobierz TUTAJ


Podoba się? Chcecie więcej?

Mam nadzieję, że tak. Jeśli będziecie chętni to ja z chęcią przygotuję takie plannery na kolejne miesiące. Tworzenie zajmuje trochę czasu, ale daje mi też niesamowicie dużo frajdy i radochy. Czekam też na Wasze szczere opinie. Co sie podoba, a co nie. Co można poprawić? Czy dodawać nagłówki w wersji rozbudowanej, czy może wolicie same uzupełniać? Jakieś uwagi? Nie zapomnijcie także podzielić się linkiem do plannerów z tymi, którym też może przydać się planner.

Jesli macię ochotę to możecie podesłąć zdjęcie planneru w użyciu, lub wrzucić fotkę do social mediów i oznaczyć mnie @mameska_com  i dodali #mameskaplanner. Odpowiem na każdą taką wiadomość. :)


Dzięki za wizytę i do zobaczenia ponownie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj mnie na Facebooku,  Instagramie  i InstaStories.

Monika

 

You Might Also Like