Kuchnia roślinna

Wegańskie warsztaty kulinarne z Wegan Nerd

25 kwietnia 2017

Hej! Mam dla Was jeszcze ciepłe zdjęcia z weekendowych warsztatów kulinarnych z Alicją Rokicką z bloga Wegan Nerd. Zobaczcie jak od podstaw tworzyliśmy wegańskie burgery z kolorowymi bułkami i jak robiliśmy wegańskie bezy.

Tyle wegańskiego jedzenia to jeszcze chyba nigdy nie widziałam. W dodatku wszystko wyszło takie pyszne i piekne. Genialne połączenie smaków i do tego sojonez, który smakował lepiej niż oryginalny majonez. W sumie z warsztatów wyszłam objedzona, szczęśliwa i jeszcze z małym poczęstunkiem dla najbliższych. Dawno tak dobrze się nie bawiłam i jeśli będą jakieś kolejne warsztaty kulinarne z kuchni roślinnej np. pieczenie tortów, to idę obowiązkowo.

Dzięki tym kilkugodzinnym warsztatom poznałam fantastycznych ludzi o podobnych zainteresowaniach, spędziłam kreatywnie czas, dowiedziałam się czegoś nowego i oderwałam się od swojej codzienności. A wszystko to w pięknej kuchni Book&Cook na OFF Piotrkowska.

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych polecam każdemu z Was. Jeśli tylko będziecie chcteli to znajdziecie sporo kulinarnych warsztatów praktycznie we wszystkich dużych miastach w Polsce. Kuchnie regionalne, sezonowe, włoskie, indyjskie, torty i oczywiście sporo warsztatów z kuchnią roslinną, które polecam szczególnie mocno. Zróbicie sobie prezent lub wyślijcie na takie warsztaty bliska osobą. Warto.

 

Cieszę się też ogromnie, że na warsztatach mogłam poznać Alicję Rokicką, z której bloga z przepisami korzystam od wielu lat. Gdybyście zatem jakiś cudem nie znali jej bloga Vegan Nerd to koniecznie nadrabiajcie zaległości. Alicja jest również autorką przepięknie wydanej książki z praktycznymi przepisami z kuchni roślinnej. Książka idealna do uzupełnienia kolekcji lub na prezent (do kupienia tutaj). W ramach ciekawostki dodam Wam że Alicja, poza tym, że opracowała teksty, przygotowała zdjęcia to jeszcze zadbała o ilustracje, okładkę i projekt graficzny do książki. Mój egzemplarz Wegan Nerd Moja roślinna kuchnia możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Zwróćcie uwagę jaką dostałam czaderską dedykacje. Rysunki piórem i kredkami na dwóch stronach. Wow!  Prawdziwa artystka po ASP.

Koniec pisania, czas na zdjęcia na które serdecznie Was zapraszam. Dawno nie pstrykałam i prawie zapomniałam jakie to przyjemne uczucie.

weganskie-warsztaty-kulinarne-z-wegannerd weganskie-warsztaty-kulinarne-z-wegannerd

Dajcie znać w komentarzach, czy chodzicie czasami na warszaty np kulinarne. A może ktoś z Was był na warszatatach z wegańskich burgerów z Alicją? Co sądzicie o tego typu wydarzeniach?

PS 1 Uprzedzam też pytania: zdjęcia robiłam takim aparatem, z takim lub takim obiektywem.

PS 2 Jestem dla Was również na Facebooku  i Instagramie.

 


Wpis zawiera linki afiliacyjne. Jeśli zatem klikniesz na te linki lub dokonasz za ich pomocą zakupów to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pomagasz mi utrzymać i rozwijać dalej bloga. Wielkie dzięki!

You Might Also Like