Do pobrania

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania

8 lutego 2017

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania

Hej!

Wracam do Was z nowym wpisem i jednocześnie prezentem. Mam dla Was do pobrania trzy kolorowanki mojego autorstwa.  Tak, to ja te bazgroły namalowałam. :D A wszystko to powstało spontanicznie za sprawą potrzeby, bo jak wiadomo to właśnie potrzeba jest matką wynalazków. I tak oto będąc ostatnio z 2,5 latką 24 na dobę w domu (chorujemy) chciałam jakoś w ciągu dnia popracować nad projektami na studia podyplomowe z projektowania graficznego. Tyle że, mama plus praca plus laptop i plus dziecko to ciężkie połączenie. Wiadomo, od razu siup na kolanka i pokaż mama co tam rysujesz. Daj pomogę (czytaj pociskam i poklikam co się da).

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania

Lekko zdesperowana chcąc czymś zająć dziecko niewiele się zastanawiając otworzyłam nową zakładkę w programie graficznym i migiem stworzyłam kotka. Córka była zachwycona i wołała więcej i więcej, a ja z miłą chęcią rysowałam i drukowałam kolejne kolorowanki.

Pomyślałam, że skoro córce te kolorowanki dają tyle frajdy, to może i Wam się przydadzą. Zatem dzielę się z nimi z Wami i czekam na informację zwrotną od Was czy czy chcecie więcej tego typu plików do pobrania. Jakby co to ja z przyjemnością będę Wam takie podrzucać bo wychodzi na to, że złapałam bakcyla.

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania

Moje kolorowanki w formie PDF  znajdziecie do pobrania poniżej. Wystarczy kliknąć, zapisać, a później drukować, drukować i jeszcze raz drukować. :) Mam nadzieję, że się spodobają i dzięki nim spędzicie fajnie czas z dziećmi lub też chwilę odsapniecie. Miłego kolorowania!

 

kolorowanki dla dzieci do wydrukowania Kotek <klik klik>

 

kolorowanki dla dzieci do wydrukowaniaRybki <klik klik>

 

kolorowanki dla dzieci do wydrukowaniaŚlimak <klik klik>

Będzie mi bardzo miło jeśli podzielicie się ze mną skończonymi kolorowankami swoich dzieci.   Zachęcam do wrzucania zdjęć pod tym wpisem z postem na Facebook’u lub na Instagramie  z hashtagiem #kolorowankilivesnapblog

Niezapomnijcie podzielić się linkiem do wpisu ze znajomymi, którym też mogą przydać się kolorowanki.

Kredki i mazaki, które widać na zdjęciach to Faber Castell. Piękne kolory, nasycenie i lekkość malowania. Rewelacja. Polecam wszystkim, którzy szukają coś porządnego.

Kredki świecowe do kupienia online są tutaj, kredki zwykłe tutaj, a mazaki w metalowej ciężarówce tutaj.

Podkładka/stolik samochodowy który jak widać wspaniale sprawdza się również poza autem, jako podkładka do rysowania (genialna rzecz do rysowania w łóżku) tutaj.

Mata Skip Hop do kupienia tutaj. Moja recenzja tutaj.

PS1 Zapraszam do mnie na Facebookuvi Instagramie.

PS2 Info dla tych, którzy pytają o sprzęt foto. Zdjęcia do wpisu robiłam takim aparatem z takim obiektywem.

You Might Also Like