Do pobrania

Kalendarz na 2017 rok do wydrukowania

27 grudnia 2016

kalendarz na 2017

Hello wszystkim! Nie wiem czy wiecie, bo jakoś za dużo o tym nie wspominałam, ale niedawno zaczęłam swoją przygodę z projektowaniem graficznym (więcej na moim profilu na Instagramie @monikameska). Także powoli, pomalutku stawiam pierwsze, nieśmiałe kroki w temacie. Okazało się, że to projektowanie to serio kawał ciężkiej pracy i ogrom wiedzy do zdobycia, ale mnie to nie zraża, bo zakochałam się w tej tematyce na zabój i chcę więcej i więcej. Serio, dawno nie czułam takich skrzydeł i radości z pracy.

Kilka dni temu klikałam, klikałam, poprawiałam, przesuwałam, prostowałam i tak oto wyklikałam totalnie w moim stylu, prosty, minimalistyczny kalendarz na 2017 rok. Taki do wydrukowania na lodówkę, czy do zawieszenia przy biurku. Dzisiaj chciałabym się z Wami nim podzielić. Potraktujcie go jako drobny prezent od koleżanki na Nowy Rok. ;)

Kalendarz na 2017 w formie PDF znajdziecie do pobrania tutaj.

Dajcie koniecznie znać mnie świeżynce, czy Wam się podoba i czy chcecie tego typu więcej wpisów i materiałów do pobrania.

Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich bardzo mocno. Udanego Nowego Roku 2017!!!

Monika

dscf2283

 

PS. Znajdziecie mnie również na Facebooku  i Instagramie.


Wpis zawiera linki afiliacyjne. Jeśli zatem klikniesz na te linki lub dokonasz za ich pomocą zakupów to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pomagasz mi utrzymać i rozwijać dalej bloga. Wielkie dzięki!

You Might Also Like

  • Patrycja

    Cześć, czyli jesteś zadowolona z kierunku Projektowanie graficzne na ASP w Łodzi? :) Pytam, bo sama się zastanawiam. Będę wdzięczna za opinię :)